• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03586.0600
Euro6.73446.7614
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret707401
EBU MEDYA - ORHAN YAPI FUTBOL TURNUVASI DİSİPLİN KURULU KARARI...


<a href=

SON DAKIKA....  

EBU MEDYA - ORHAN YAPI FUTBOL TURNUVASI DİSİPLİN KURULU KARARI...

Turnuvamızın 4. hafta maçları içerisinde bazı maçlarda yaşanan turnuvamızda görmek istemediğimiz olaylar olmuştur. 
Turnuvamızda ASLA KABUL ETMEDIGIMIZ BU DURUMLARDA HER ZAMAN BU KARARLARI ALMAKTAN ASLA TAVIZ VERMEYECEĞİMİZİ hatırlatmak isteriz ve bu gune kadar da asla taviz verılmemıstır.

Lütfen turnuvamızda misafirimiz oldugunuzu ve turnuvanın zevkine bir spor olduğunu unutmayın. Seyirci gelen bayan ve cocuklara gereken hassasiyetin gösterilmesine yardımcı olunuz.


Dün yapılan DİSİPLİN KOMİTESİ TOPLANTISINDA alınan kararlar aşağıdaki gibidir.

-  Bu haftanın son maçında PLEVNE - IKITELLİ karsı karsıya gelmıştı. Macta hakem hem PLEVNE kalecisi EMIN KOCA ya, hemde IKITELLI kalecisi FERDİ OZAN a farklı pozisyonlarda SON ADAM olarak adlandırıp topa elle müdahale ettikleri için direk kırmızı kart göstermiştir.
İki oyuncuda macı herhangi bir eylem yada itiraz etmeden ter etmışlerdir. Gördükleri kart şiddet yada herhangi bir olaydan dolayı olmadıgı için PLEVNE klaecisi EMIN KOCA ya 1 maç , IKITELLI kalecısı FERDI OZAN a 1 mac ceza verilmiştir.

Bu hafta oynanan haftanın ilk maçı DOGU FIRTINASI - XARABENESSE takımları arasında maçın son dakikasında DOĞU FIRTINASI oyuncusu ILYAS GUNDUZ hakem tarafından kırmız kart ıle oyun dısı kalmıstır. ILYAS GUNDUZ un sonrasında FAİR PLAY dısı söylemlerınden dolayı TURNUVAMIZDAN MEN edilmiştir. 
Aynı mac sonrasında tepkili bir sekılde konusma eylemleri gerceklestıren MUSTAFA BASLIG a 1 maç ceza verilmiştir.
Bu hafta oynanan KARADENİZ FIRTINASI - 1453 SPOR macı harika bir maça sahne olmustur. Hem izleyenlerin, hem bizlerin oldukça keyif aldığımız maçın son dakikalarındaki bir pozisyon sonrası saha içerisindeki 1453 SPOR oyuncusu FARUK CAN SAMAN hakem tarafından direk kırmızı kart görerek oyundan atılmıştır. 

Sonrasında maçı izleyen KARADENİZ FIRTINASI oyuncusu KADIR YUKSEKYOL ile bir münakasa yasamış ve bu münakasa saha dısında devam etmıştır. İkili arasındaki münakaşaya 1453 SPOR oyuncusu KADIR ESİN de karısmıstır. ilgili durum tarafımzıadan not alınmıstır.

Maç ta direk kırmızı kart gören 1453 sSPOR oyuncusu FARUK CAN SAMAN a kırmızı karttan dolayı 2 maç,  olayların devamındaki soylemlerı ve saha dısındaki durumlarından dolayı ayrıca 1 maç daha oynamama cezası yani toplanda 3 maç oynamama cezası verılmıstır.

Saha dışındaki bu söylemlere karşılıklı olarak karışan KARADENİZ FIRTINASI takım oyuncusu HASAN YUKSEKYOL a 1 MAÇ oynamama cezası verilmiştir.

Saha dışındaki bu söylemlere karşılıklı olarak  karışan 1453 SPOR takım oyuncusu KADIR ESİN e 1 MAÇ oynamama cezası verilmiştir.

Bu hafta oynanan BAYRAMPAŞA - BEDİR EMRE macı yine bir çok izleyenin oldukça keyif aldığı bir maçtı son dakikalarındaki bir pozisyon sonrası, hakem macı durdurarak BAYRAMPASA takım kaptanı MURAT GÜLCAN a direk kırmızı kart görerek oyundan atmıştır.
MURAT GÜLCAN a 2 maç oynamama cezası verılmıştır.
Bu hafta oynanan bir başka maç AKYUZ TEKSTIL - SARSILMAZ FC. Bu maçın sonlarında kendisine faul yapıldıgını dusunen SARSILMAZ FC oyuncusu YUNUS GÖRÜR hakeme soyledığı söylemlerden dolayı dırek kırmızı kart görmüştür. Ayrıca sahayı terk ederken fair play dışı eylemlerınden dolayı SARSILMAZ takım oyuncusu YUNUS GÖRÜR turnuvamızdan MEN EDILMIŞTIR.
SARSILMAZ takım seyırcısı nın daha sonrasında EBU MEDYA calısanı ıle gırdıgı sozlu diyalog sonrasında, yine SARSILMAZ TAKIM sorumlusu AYKUT BEY tarafından engellenmıştir. Kendisine tesekkur edıyoruz ama SARSILMAZ TAKIMI seyrıcısıne yasanan olaylardan dolayı takım olarak UYARI cezası verıyoruz.
 

Ayrıca EBU MEDYA TURNUVALARI olarak tesisimizin bu tarz ve davranızlara asla müsade etmediğini hatırlatarak, ilerleyen haftalardda bu tarz tavır ve davranışlara artık daha agır cezalar verılecegını belırtmek ısterız.TUM TAKIMLARA BASARILAR DILERIZ.Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
242 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın