• https://www.facebook.com/LIG.BU/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05054284313
  • https://www.instagram.com/ebu.medya/
  • https://www.youtube.com/channel/UCJb7pyWlNWDmZGt2vtPlAwg
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.284732.4140
Euro34.710634.8497
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret1289982
TURNUVADAN ÇEKİLME KARARI ALDILAR..

TURNUVADAN ÇEKİLME KARARI ALDILAR..

Dün oynanan 7. hafta maçları sırasında bir çok kişiye ve takıma söylediğimiz gibi ÇANTA ORBAGS takımı turnuvadan çekildi.

Geçen hafta içi ÇANTA ORBAGS yöneticisi YÜCEL AHNAS tarafımıza mesaj yolu ile takımını turnuvadan çektiğini ''Biraz soğuduğunu ve ailesi ile zaman geçirmek istediğini ve verilen ceza ile kendisine ağır bir şekilde haksızlık yapıldığını''  belirtti. Kedisinin düşüncelerie saygı duyduğumuzu ve herşeyde bir hayır olduğunu belirterek YÜCEL AHNAS a teşekkür ettik.

Bildiğiniz üzere 3. hafta ÇANTA ORBAGS - HECTOR WEAR maçı sonrasında alınan karar ile ÇANTA ORBAGS takım sorumlusu Yücel AHNAS ve diğer oyuncuyu men etmiştik.

6. hafta oynanan maçlar sonrasında aldıkları yenilgi ile ilk defa mağlup omuşlardı. Halen grup liderlerinden biriydiler ve süpriz bir karar ile turnuvadan çekilme kararı aldılar. 

ÇANTA ORBAGS takımının turnuvadan çekilmesi sonrasında kurallarımız gereği turnuvamıza yeni bir takım alamayacağız. ( 6. hafta sonrası turnuvamıza sonradan takım alamıyoruz) İlerleyen haftalarda ÇANTA ORBAGS takımı maçlara çıkamayacağı için tüm maçlarda hükmen 3-0 mağlup sayılacak ( atılan goller kimseye yazılmayacak)

A GRUBU böylelikle yeni bir heyecana sahne olacak grupda ÇANTA ORBAGS hariç sadece 2 takım gruptan çıkamayacak.

A GRUBU PUAN DURUMU SON HALİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Tüm takımlara başarılar dileriz. 

  
271 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET