• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.24327.2722
Euro8.52408.5581
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam110
Toplam Ziyaret804878
TURNUVAMIZDAN BİR TAKIM MEN EDİLDİ

EBUMEDYA FATIH CUKURBOSTAN TURNUVASI 

Turnuvamızın ilk hafta oynanan maçları ardından komitemizce alınan kararı sizlerler paylaşmak isteriz. İlk hafta maçına kendilerince bir mazaret bildiren, fakat bu mazereti maç günü ve maç saatine dakikalar kala tarafımıza bildiren VETERANLAR SPOR takım kaptanı MURAT ÖZTÜRK ün mazereti tarafımızca uygun ve etik bulunmamıştır. Kabul edilmeyen mazeret sonrasında turnuvanın ciddi favorilerinden olan VETERANLAR SPOR takımını turnuvamızdan etik olmayan davranışlar, turnuva cıddıyetınden uzak bır tutum sergılemelerınden dolayı Turnuva komitemizin aldığı karar dogrultusunda TURNUVAMIZDAN MEN EDİLMİŞTİR.

Men edilen takım yerine tarafımıza yapılan başvurulardan farklı bir takım turnuvamıza dahil edilecektir. Turnuvamıza dahil edilen takım men edilen takım şartlarıyla devam edecektir. Bu doğrultuda ATLETICO JOUNIOR takımının aldıgı 3 puan geçerli olacak ve turnuvamıza yeni dahil edilen takım ilk maçını mağlup bitirmiş sayılıp 2. hafta dan turnuvamıza dahil edilecektir. Bu grupda ki galip gelen takımlardan 2 si ve mağlup olan takımlar ile maç yapacağı için büyük bir dezavantajı bulunmamaktadır.

Kendilerine başarılar dileriz..

  
13410 kez okundu

Yorumlar

MEN EDİLEN TAKIM YERINE BASKA TAKIM EKLENMESI HAKKINDA     06/05/2014 16:36

MERHABA, TURNUVA TAKIMLARIN DA OYNAYAN TÜM OYUNCULARIN DÜSÜNCELERİ BIZLER ICIN COK ONEMLIDIR. TURNUVA TAKIMLARIMIZDAN BIR OYUNCU ILE YAPTIGIMIZ TELEFON GORUSMESI ILE BAZI KAYGILARINI DINLEMIS BULUNMAKTAYIM MEN edilen takım mın bulundugu grubun dıger kaptanlarıyla konusarak turnuvamıza men edılen takım yerıne bır takım alıp almama konusunda son kararı verecegız TUM OYUNCULARIN BILGISINE .... ERHAN BAKI USTUNDAG EBU MEDYA
Misafir -

karar guzel olmus     06/05/2014 12:57

SONUCDA HEPIMIZ FUTBOL OYNUYORUZ Hafta sonumuzun daha güzel gecmesı ve bırazda tanıumadıgımız takımlarla mücadele etmek ıstıyoruz ama rakıp gelmedıgı zaman hevesımız kursağımızda kalıyor yanmek yenilmek degıl onemlı olan mücadele ve dostluk BU KARARDAN OTÜRÜ SİZLERİ TESEKKUR EDİYORUM
Misafir -

SON DAKİKA HAKK.     06/05/2014 12:58

BU KARARINIZ İLE MADDİYATIN 2. PLANDA OLDUĞU DİSİPLİN VE KURALLARIN İLK SIRADA OLDUĞU GÖSTERİLMİŞTİR MAZERETİN NE OLDUĞUNU BİLMİYORUZ TURNUVADAN AYRILAN ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİZ ALDIĞINIZ KARARA SAYGILIYIZ FAKAT DİSİPLİNDEN TAVİZ VERİLMEMESİ TURNUVAYI DAHA GÜZEL BİR HALE GETİRECEKTİR.
Misafir -

Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET