• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84716.8745
Euro7.72467.7556
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret798596
TURNUVADAN ÇEKİLME KARARI ALDILAR...


TURNUVADAN ÇEKİLME KARARI ALDILAR...

EBU MEDYA 5.KALE FUTBOL TURNUVASI 3 grup halinde 33 takımla başladı ve turnuvamızdan ilk çekılen takım, grupda iyi mücadele eden ve 3 puanla B grununda o zamanlar 5. sırada bulunan  FIRTINA SPOR oldu. Turnuvadan neden ayrıldıkları yönünde çok fazla bir bilgi edinenenkle birlikte takım içi bölünme olasılıgı ıle kadro cıkartamama durumu ağır bastı.
FIRTINA SPOR  A TESEKKUR EDERIZ.

Turnuvamıza çok erken veda eden bir diğer takım ise yine B GRUBU takımlarından KIZIL ELMA takımı oldu. Süpriz bir sekılde takım kurmakda zorlandıgı için turnuvadan cekılme kararı alan KIZIL ELMA takımı turnuvaya hiçde eski günlerindeki gibi başlayamamasının da etkısı vardı. 
TESEKKURLER KIZIL ELMA.. Tesekkurler ALparslan ŞAD.

6. haftayı geride bıraktıgımızda C grubunda beklenmedik yenilgiler alan ŞAKAYA GELMEZ takımının men edilen takım kaptanından sonra bir çok oyuncunun da turnuvayı bırakmak istemesi sonrasında ŞAKAYA GELMEZ takımıda turnuvadan çekilme kararı alan başka bir takım oldu.
ŞAKAYA GELMEZ TAKIMI VE OYUNCULARINA TESEKKUR EDERİZ.

Turnuvamızda tam bir eleme takımı huvvıyetınde oynayan ve başarılı bir grafik çizen  A GRUBU takımlarından U.Ç.K. SPOR takımı ise turnuvadan istediği beklentiyi bulamadı.
Takımdaki bir çok oyuncunun turnuvayı begenmedıgı için toplu olarak turnuvadan ayrılmak istemesi sonrasında UÇK SPOR takımıda ayrılma kararı aldı. (Turnuvadan çekildiklerinde 7 puanla 5. sıradaydılar)
TEŞEKKÜRLER GANİ SAĞLAR...


MAURUSSİA; aslında takım adı olarak MAURUSSİA ama tam olarak takımda farklı oyunculardan kurulan bu takım, bir çok basarılı maç da çıkartmıstı.
Fakat Takım ruhu ve bütünlüğünün sağlanaması MAURUSSİA takımının turnuvadan çekilmesine neden oldu ve 8. hafta turnuvadan çekilme kararı aldılar. Böylelikle C GRUBU ndan ayrılan ikinci takım oldular.
TESEKKURLER MAURUSSİA TAKIMI...


Belkide  turnuvanın en büyük hayal kırıllığını yaşayan ve yaşatan bir takımda simdi. ....TECRÜBE BİRLİĞİ....
Adından da anlaşılacağı üzere daha önce bir çok turnuvamızda boy gösteren oyuncuların birlikte kurdugu ve cıddı beklentıler içerisine girdiği A GRUBU takımı adeta ilk hazırlık maçıyla daha başlamadan turnuvaya veda eder gibiydi. Haftalar geçtıkce önce takım için bölünme ve 8. haftaya gelindiğinde ise tamamen dağılma olayı gerçeklestı ve turnuvadan çekılme kararı aldılar.
TESEKKURLER ... SEZGIN ER  ve MUHAMMED ÖZAY....


8. hafta maçı sonrasında saha içerisinde rakıp takım ile diyalog yasayan A GRUBU takımlarından KAPLAN SPOR, aynı durumun bır benzerını 7. hafta da yasamıs ve ciddi anlamda rakıplerınden saygı görmedıklerı için severek geldıklerı turnuvada, ligin sonlarında olmalarına ragmen katılama devam etmişler ama son hafta sonrasında ciddi anlamda demorolize olmus durumdalar.
Bu haftayı hukmen gececek olan KAPLAN SPOR un son ıkı macı ise liderliğe oynayan 2 takımla. 

KAPLAN SPOR yuzde yuz cekılmesı ıcın tarafımıza mesaj atmamıstır..

  
378 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET