• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.923117.9949
Euro18.513318.5875
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret961882
SON DAKIKA.... TURNUVAMIZDAN MEN EDİLDİLER...
<a href=SON DAKIKA....  

TURNUVAMIZDAN MEN EDİLDİLER...

Turnuvamızın eleme turu macları tamamlandı. Tüm takımlara turnuvamıza katılıken ve kura çekimlerinde kırmızı kartlar konusundaki tutumumuz ve Fair Play ruhu izah edilmektedir.

Bu konuda asla geri adım atmayacağımızı ve atamayacağımızı yeniden tüm takımlara hatırlatmak isteriz. 

 

Yapılan DİSİPLİN KOMİTESİ TOPLANTISINDA alınan kararlar aşağıdaki gibidir.

GURBETCİ ELMASLAR - TOZKOPARAN takımları arasında oynanan maçın belirli bölümlerinde neredeyse HAKEMin verdiği tüm kararlara devamlı olarak tepki gösteren ve itiraz eden TOZKOPARAN takım oyuncuları hakem tarafından ciddi uyarılar almıştır.
Maç içerisinde kazandıkları bir serbest vurus için hakemden rakip takıma kart gösterilmesinin yeniden istenilmesi sonucunda TOZKOPARAN takım oyuncusu BURAK PECE ikinci sarı kart ve kırmızı kart ile oyundan atılmıştır. 

Hemen bir kaç dakika sonra TOZKOPARAN takımından GÖKHAN AKBAS hakeme yaptığı söylem ve uslubundan dolayı direk kırmızı kartla oyun dısı kalmışlardır.

EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI toplantısı sonrasında TOZKOPARAN takımından BURAK PEÇE ye oyundan çıkarken söyledikleri için EBU MEDYA futbol turnuvamızdan MEN EDILMESİ ne kararı verılmıştır.

EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI toplantısı sonrasında TOZKOPARAN takımından GÖKHAN AKBAŞ oyundan çıkarken söyledikleri için EBU MEDYA futbol turnuvamızdan MEN EDILMESİ ne kararı verılmıştır.

EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI toplantısı sonrasında TOZKOPARAN takımı geçmiş turnuvalarda da yaşananlardan dolayı turnuvamızdan MEN EDİLMİŞTİR.

Tüm takımlara başarılar diliyoruz.

  
648 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET