• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.923117.9949
Euro18.513318.5875
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam84
Toplam Ziyaret961879
SON DAKIKA.... ÇANTA ORBAGS - EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI 11. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...
<a href=

SON DAKIKA....  

ÇANTA ORBAGS - EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI 11. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...


Yapılan DİSİPLİN KOMİTESİ TOPLANTISINDA alınan kararlar aşağıdaki gibidir.

TEKBİR SPOR - KEFSENG takımları arasında oynanan maçın son dakikalarında Hakemim vermiş olduğu bir çok karardan sonra KEFSENG oyuncusu ALİ ASLAN nın dışarıda seyirci olmasına rağmen söylemlerinden dolayı EBU MEDYA YÖNETİCİLERİNİN uyarıları sonrasında aynı davranışları sergilediği görülmüş ve bunlardan dolayı EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından 1 MAÇ CEZA verilmiştir.

TEKBİR SPOR - KEFSENG takımları arasında oynanan maçın son dakikalarında ceza sahası içerisinde KEFSENG oyuncusu OSMAN ASLAN eline çarpan topdan dolayı direk kırmızı kart görmüştür. Yapılan hareketin istemsizce ve kasti olmadığından dolayı EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından 1 MAÇ CEZA verilmiştir.


TEKBİR SPOR - KEFSENG takımları arasında oynanan maçın son dakikalarında Hakemim vermiş olduğu bir karardan sonra TEKBİR SPOR oyuncusu SERDAL DİLSİZ turnuvanın daha önceki farklı maçların benzer tavır ve davranışları sergilemediğinden dolayı UYARI CEZASI verilmesine, aynı davranışların devam etmesi durumunda DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından bu uyarı cezası ile 2 kat ceza verilmesine karar verilmiştir.


NOT :
İLERLEYEN HAFTALARDA BU VE BUNUN GİBİ TAVIR VE DAVRANIŞLARDA TAKIM YADA OYUNCULARIN  HER ZAMAN AYNI CEZALARLAR KARSILASACAGI VE EBU MEDYA DİSİPLİN KURULU OLARAK ASLA TAVİZ VERİLMEYECEĞİNİ BURADA YENİDEN YAZARAK SİZLERİN HUZURLARINA SUNARIZ.

  
146 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET