• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.023719.1000
Euro20.491120.5732
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam354
Toplam Ziyaret1098301
SON DAKIKA.... 33. EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI 4. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...

<a href=

SON DAKIKA....  

33. EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI 4. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...


Yapılan DİSİPLİN KOMİTESİ TOPLANTISINDA alınan kararlar aşağıdaki gibidir.

1-) KARS SPOR - GÜRSELSEN JERMEN takımları arasında oynanan maçın son dakikalarında KARS SPOR takımı maçın bitiş düdüğü çalmadan sahayı terk etmiştir.
-Ayrıca KARS SPOR oyuncusu İLYAS KARAKOÇ hakeme ve rakip oyuncuya yaptığı aşırı tepki ve FAİR PLAY dışı söylemlerde bulunduğu tespit edilmiştir.
Daha sonrasında turnuvaya, hakeme ve rakip oyuncuya ilgili söylem ve tepkisi devam etmiştir.
-Ayrıca KARS SPOR kalecisi FERHAT KAHRAMAN hakeme ve rakip oyuncuya tepki ve söylemlerde bulunduğu tespit edilmiştir.

- EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından alınan karar doğrultusunda KARS SPOR - GÜRSELSEN JERMEN maç sonucunun KARS SPOR un sahadan çekilmesinden dolayı HÜKMEN 6-0 tescil edilmesine karar verilmiştir.

- EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ
 tarafından alınan karar doğrultusunda KARS SPOR takım oyuncusu İLYAS KARAKOÇ  FAİR PLAY dışı söylemlerinden dolayı turnuvamızdan MEN edilmesine karar verilmiştir.

- EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından alınan karar doğrultusunda KARS SPOR takım oyuncusu FERHAT KAHRAMAN ın  söylemlerinden dolayı turnuvamızda 2 maç oynamama kararı verilmiştir.

2-) NEWSEMT FC - ÇANTA ORBAGS takımları arasında oynanan maçın bitiş düdüğünden sonra NEWSEMT FC takım oyncusu NAİMCAN ÖZKAPTAN ın hakeme FAİR PLAY dışı söylemleri tespit edilmiştir.

- EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından alınan karar doğrultusunda NEWSEMT FC takım oyuncusu NAİMCAN ÖZKAPTAN ın FAİR PLAY dışı söylemlerinden dolayı turnuvamızdan MEN edilmesine karar verilmiştir.

3-) 1453 HASKÖY takım oyuncularının özel bir FAİR PLAY örneği göstererek, geçen hafta MEN edilen 1453 HASKÖY takım kaptanı YILMAZ CEBEŞ in cezasının yeniden görüşülmesine ve takım olarak tüm sorumluluğu üzerlerine aldığına dair tüm takımın yazılı beyanı tarfımıza iletilmiştir.

- EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ 
tarafından alınan karar yeniden görüşülmüş ve malesef üzülerek aldığımız kararımızda herhangi bir değişiklik yapılamayacağımızı belirtmek isteriz.

NOT : TÜM TAKIMLARIN DİKKATİNE...
İLERLEYEN HAFTALARDA FAİR PLAY DIŞI TAVIR VE DAVRANIŞLARDA BULUNAN TAKIM YA DA OYUNCULARIN  HER ZAMAN AYNI CEZALARLAR İLE KARSILASACAGI VE EBU MEDYA DİSİPLİN KURULU OLARAK BU TUTUMUMUZDAN GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ ASLA TAVİZ VERİLMEYECEĞİNİ BURADA YENİDEN YAZARAK SİZLERİN HUZURLARINA SUNARIZ.

TÜM TAKIMLARA BASARILAR DİLERİZ.

https://www.ebumedya.com/?pnum=11&pt=PUAN+DURUMU

  
300 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET