• https://www.facebook.com/LIG.BU/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05054284313
  • https://www.instagram.com/ebu.medya/
  • https://www.youtube.com/channel/UCJb7pyWlNWDmZGt2vtPlAwg
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam127
Toplam Ziyaret1281968
TURNUVAMIZIN YENİ TAKIMI '' SON PAULO ''

STERA LOUNGE CAFE - EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI nın YENİ TAKIMI SON PAULO OLDU..

Turnuvamızın 4. haftası geride kaldı ve ilk 4 haftada istediğini alamayan ve bize göre çok çok erken havlu atan eski şampiyonlarımızdan LEGİONS takımı turnuvaya veda etmişti. 

Dün itibariyle yerine yedek takımlarımızdan SON PAULO takımını tunruvamıza davet etmiş olduk.

Lig fistürleri ve Puan durumu gün içerisinde değiştirilecektir. SON PAULO takımı kurallarımız gereği turnuvamıza sıfır puan ve sıfır averaj ile başlayacaktır.Turnuvanın sonunda olası bir ikili, üçlü, dörtlü averaj durumunda yerine geldiği takımın oynadığı maç skorları geçerli olacaktır.

SON PAULO takımı takım listesini en kısa zaman da bizlere iletecektir.

SON PAULO takımı hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak gerekirse şunları yazabiliriz. Öncelikle turnuvamızın eski takımlarından ve geçmişte 6 turnuvamızda yer aldılar. Takımın en önemli özelliği birbirini tanıyan ve oynama alışkanlı olan oyunculardan kurulmuş bir takım. Bir parnetez açmak gerekirse SON PAULO ismi gerçek anlamda onlar tarafından çok ciddi anlamda benimsenmiş ve hafızalara kazınmış durumda. Takımın çok ilerleyen yıllarda aynı şekilde devam edeceği yüzde yüz.

Takımın en büyük özelliği skordan bağımsız maça odaklanmaları. Bu odaklanma hafta başında hatta bu hafta oynayacakları maçların haftasında haftaya oynayacakları rakiplerini izlerken başlıyor. Hafta oyu sosyal medyayı ciddi anlamda kullanan ve heyecanı yukarıda yasayan bır takım.

Gelelim oyunculara, tek tek oyuncuları sayamayız ama turnuvamıza çok ciddi anlamda damga vurmus oyuncuları takımlarında barındırıyorlar. Bu oyuncular bir çok takımın takımında görmek istediği ve hatta zaman zaman fakrlı takımlara gidip iz bırakan oyuncular.

SERKAN TAŞ : Orta sahada adeta takımın orkestra şefi. Mütevazi futboluyla kendisini izleyenleri büyülenmiş edasıyla bir bağlılık yaratıyor. Top tekniği çok üst seviyede. 

ÖZKAN TAŞ: Geçmiş turnuvalarda muazzam golere imza atan ve bir çok takımın transfer listesine eklediği bir isimdi. 

HAZAR KILIÇ: Maç içerisinde şapkadan tavşan çıkartabilecek bir potansiyeli hep var.

BERKANT KARAHAN: Takımın lider oyuncusu konumunda ve defans dan forvete, hermaç sahanın her yerinde oynama özelliği var.

ÖMER AKTÜRK: Kalede yada defans hiç fark etmez, muazzam bir teknik ve muazzam bir oyun görüşü var

Takım içerisinde kimler var şuan bilemiyoruz ama eski kadrolarında bir çok değinemeyeceğimiz yıldızda var.

Başarılar SON PAULO...