• https://www.facebook.com/LIG.BU/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05054284313
  • https://www.instagram.com/ebu.medya/
  • https://www.youtube.com/channel/UCJb7pyWlNWDmZGt2vtPlAwg
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.284732.4140
Euro34.710634.8497
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret1289982
STERA LOUNGE CAFE / EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI 5. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...

STERA LOUNGE CAFE / EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI 5. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...

Turnuvamızın 5. haftası geride kaldı.
Bazı TAKIM ve OYUNCULAR son 5 hafta da göz hapsimizde MİM 'li oyuncu / takım konumundadır.

Benzer durumları ilerleyen haftalar da yaşanması söz konusu olursa gerekli cezaları vereceğimizden şüpheniz olmasın.

1- TEPE CİTY - SON PAULO takımları arasında oynanan maçta TEPE CİTY takım oyuncusu AŞKIN KARA  ve SON PAULO takım oyuncusu SERKAN TAŞ 'ın aralarındaki diyalog gözlerden kaçmamıştır ve not alınmıştır.

2- CİBALİ - BLACK JACK takımları arasında oynan maçta ve sonrasında BLACK JACK takım oyuncuları MÜCAHİT ECETİBRAHİM KAYA ve YUSUF KAMİL ÇALEBİ nin yapmış olduğu tavır , davranış ve söylemleri EBU MEDYA çalışanları tarafından not alınmıştır.

3- ÇANTA ORBAGS - WOLVES CİTY takımları arasında oynan maçta ÇANTA ORBAGS takım oyuncusu ENSARİ BİLDİK nin tavır , davranış ve söylemleri EBU MEDYA çalışanları tarafından not alınmıştır.

EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından alınan kararlar aşağıdaki gibidir.

TEPE CİTY takım oyuncusu AŞKI KARA 'nın maç içerisindeki agresif tavırlar, sarfetmiş olduğu sözler ve devre arasında yapılan uyarılardaki tehdit vari söylemleri turnuvamızla bağdaşmayan bir seviye ulaşmıştır.  Bundan dolayı  EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından AŞKIN KARA ya 1 maç oynamama cezası verilmesine karar verilmiştir.

- SON PAULO takım oyuncusu SERKAN TAŞ ın saha içerisinde rakip oyuncuyu tahrik etme ve tespit edilemeyen söylemi dolayısıyla  EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından uyarı cezası verilmesine ve benzer durumların tekrarında bu uyarınında dikkate alınarak ceza belirlenmesine karar verilmiştir.

- BLACK JACK takım oyuncusu MÜCAHİT ECET ın gördüğü kırmızı kart öncesi - sonrası sarf ettiği fair play dışı söylemlerinden dolayı EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından turnuvamızdan MEN EDİLMİŞTİR.

- BLACK JACK takım oyuncusu İBRAHİM KAYA nın maçın hakemine sarf etmiş olduğu söylemlerden dolayı EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından 2 maç oynamama cezası verilmesine karar verilmiştir.

- BLACK JACK takım oyuncusu YUSUF KAMİL ÇALEBİ nın maç sonrası söylemlerden dolayı EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından uyarı cezası verilmesine ve benzer durumların tekrarında bu uyarınında dikkate alınarak ceza belirlenmesine karar verilmiştir.

ÇANTA ORBAGS takım oyuncusu ENSARİ BİLDİK in maç içerisinde ve genelindeki söylemlerinden dolayı EBU MEDYA DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından uyarı cezası verilmesine ve benzer durumların tekrarında bu uyarınında dikkate alınarak ceza belirlenmesine karar verilmiştir.


RAKİP TAKIM VE OYUNCULAR İLE DİYALOGA GİRMEMENİZİ , Bir anlık tepkinin bedeli olarak turnuvadan MEN EDİLMEMENİZ İÇİN TÜM TAKIM VE OYUNCULARI UYARIYORUZ. 

BU TÜR DAVRANIZŞLARA ASLA TAVIZ VERİLMEYECEĞİNİ ISRARLA SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ.

Başarılar....

  
249 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET