• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.493413.5475
Euro15.229715.2907
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret925074
VİDEO ÇEKİMLERİ HAKKINDA GENEL DUYURU

Turunuvamız ile ilgili bazı aksayan ve geliştirmeye çalışılan konuları nı sizlerle Kura çekimi yapılan sırada toplantıda paylaştık ve bu konuları ilk hafta sonunda değerlendirdik bir çok farklı şeyle karşılaştık.

Öncelikle bilindiği üzere Tum turnuvalarımızda MAÇ FOTOĞRAFLARI ve YORUMLARI oldukça fazla ilgi çekmekte ve talep görmektedir. 2.ZİGANA TURNUVAMIZDA bu iki talep gören hizmetlerimize bir yenisini ekleme kararı aldık ve Maç ları kısa vıdeolar olarak yayınlaya bildiğimiz kadar fazla yayınlamayı tercih ettik. İlk hafta hedefimiz tüm maç videolarını montajlayıp yayınlamaktı. Fakat gerek yeni aşina olamaya çalıştığımız bir durum olmasından dolayı, gerekse sizlerden turnuvanın oynandığı pazar aksamından itibaren gelen videolar hakkındaki yorum ve istekler oldukça farklı bir boyut ve beklenti ile bizlerin karşısına çıkmıştır. 

16 maçın 1 günde tekrar izlenip arındırılması, montajlanıp yayınlanması oldukça geniş ve uzun bir zaman almaktadır. su an itibariyle 11 maçın videoları tamamlanmıştır ve istediğimiz anda yayınlayabileceğimizi belirtmek isteriz.

Fakat ikinci haftadan itibaren mecburen maç seçmek ve haftalık olarak belirli bir adet maç sayısı yayınlamayı düşünmekteyiz. İlgili maç yayınlarının en kısa zman da tahmınen salı günü yayınlanmasını saglayacağız. Bu konuda tüm turnuva takımları eşit haklara sahip olduğunuda belirtmek isterim.

Ayrıca lig maçlarından sonra eleme maçların tümü eksiksiz olarak yayınlanacaktır.

ERHAN BAKİ ÜSTÜNDAĞ 

  
7234 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET