• https://www.facebook.com/LIG.BU/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05054284313
  • https://www.instagram.com/ebu.medya/
  • https://www.youtube.com/channel/UCJb7pyWlNWDmZGt2vtPlAwg
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam212
Toplam Ziyaret1258693

KATILIM KOŞULLARI

EBU MEDYA HALI SAHA TURNUVALARI KURALLARIMaç içinde hakemlere, rakip takım As ve Yedek oyuncularına ya da seyircilerine karşı art niyetli ve çirkin her türlü sözlü yada fiziksel temasta bulunan oyuncular ve takımlar TURNUVALARIMIZDAN  MEN  EDİLİR ve İLERİYE YÖNELİK TURNUVALARIMIZDA YER ALAMAZ.

EBU MEDYA yetkililerine karşı yapılan her türlü fiziksel ve sözlü müdahale halinde EBU MEDYA KOMITESI,  oyuncuları veya takımı cezalandırma ve men etme hakkına sahiptir.

Oyuncular ya da takımlar, maç içerisinde devamlılık arz eden şekilde, oyunu çirkinleştirmeleri, normal kabul edilemeyecek şekilde oynamaları, rakiplerine karşı fair-play ve centilmenliğe aykırı davranışlarda bulunmaları sonucunda EBU MEDYA YETKILILERI sahaya girerek takımlara gerekli uyarıları yapabilir. Takımların uyarılar sonucu aynı tutumları tekrarlaması halinde oyuncular ya da takımlar turnuvadan MEN EDILEBILIRLER. Maçta istenmeyen olayların çıkması sonucunda ilgili takım yada takımlar turnuvamızdan MEN EDİLİR.

Maç içerisinde ve saha dışında Hakemin görmediği – göremediği herhangi bir yanlış durum tarafımızdan tespit edildiğinde, takım yada oyuncular EBU MEDYA KOMITESI TARAFINDAN CEZALANDIRILABİLİR.

Tüm takımlar kendi seyircilerinin, sahaya müdahalesi veya saha dışında çıkarttığı problemlerden sorumludur. Küfür, agresif tavırlar yada benzer durumlarda ilgili oyuncu yada takımlar EBU MEDYA DİSİPLİN KOMITESINE SEVK EDILIR.

Spor Tesisleri içerisinde herhangi bir alanda, aktif bir şekilde sözlü veya fiziksel temas uygulayan herhangi takım oyuncuları yada  taraftarlarının neden oldugu ceza EBU MEDYA KOMITESI TARAFINDAN olayın içindeki takımların tamamına verılır.


Maçlardan önce ya da sonra EBU MEDYA KOMITESI tarafından yapılacak kimlik kontrollerinde kimliklerin gösterilmemesi sonucunda ilgili takımın galibiyeti tescil edilmeyecektir. Kimlik tarafımızdan fiilen görüldüğünde İlgili galibiyet tescil edilecektir.


Genel kurallar: 

Başvurularınız için TIKLA manız ve formu doldurmanız yeterlı olacaktır. Arkadaslarımız sızlere kısa zamanda donus saglayacaktır.

-Turnuva başlangıç günü tüm as ve yedek oyuncular için bildiri formunun doldurulması zorunludur.

-Müsabakalar 7 kişilik takımlar halinde, 25 dakikalık 2 devre esasıyla oynanacaktır.


-Elemasyon turlarındaki müsabakalar, berabere sonuçlanması halinde, uzatmalara gidilmeden direkt penaltı atışlarına geçilecektir.

-Maç saatine yetişemeyen yada herhangi nedenden dolayı müsabakaya gelmeyen takımlar hükmen mağlup sayılacaktır. Hukmen yenik sayılan yada maca gelmeyen takım tüm saha ücretini  vermek zorundadır.


 -Bir takım maça en az 5 kişi ile çıkabilir.


-Her takım turnuva boyunca centilmenlik ve spor ahlakı dışına çıkmamalıdır. (maç içerisinde rakip oyunculara yada onları destekleyen taraftara herhangi bir ahlak dışı davranışda bulunan kişi yada kişiler gerekli cezayı alacaktır)


 -Turnuva boyunca bizlere eşlik edecek hakem arkadaşlara herhangi kötü söz ve benzeri sportmenlik dışı davranışlarda bulunan arkadaşlar turnuvadan men edilecek, tesislerden çıkartılacak ve alınmayacaktır.


-Müsabakalarda yukarıda yazılan kurallar dışında, uluslar arası oyun kuralları geçerli olup, (taç atışı-ofsayt yoktur) belirtilmeyen hususlarda karar verme yetkisi ‘’turnuva komitesine’’ aittir.

-Takımlar 7 as +9 yedek  olmak üzere en fazla 16, en az 10 oyuncudan oluşabilir.

-Turnuvamızda 3 farklı macta sarı kart gören oyuncu 1 mac ceza alır. 

- Kırmızı kartların cezaları turnuva komıtemız tarafından verilecektir.

- Turnuvamızda Şampiyon olan takıma Buyuk ödül, Kupa ve Madalya verilecektir.

-Turnuvamızda İkinci olan takıma Kupa ve Madalya verilecektir.

-TURNUVAMIZDA GOL KRALI, EN CENTILMEN OYUNCU VE TAKIMLAR - EN IYI KALECI - EN IYI DEFANS OYUNCULARI - EN IYI ORTASAHA OYUNCULARI - EN IYI FORVET OYUNCULARI ODULLERI VERILECEKTIR.

NOT= TURNUVAYA KATILAN OYUNCULAR FARKLI AMATOR TAKIM IZLEYICILERI TARAFINDAN DA IZLENECEGI ICIN GENC ARKADASLAR ADINA BIR FIRSATDIR.

TURNUVA İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZİ TARAFIMIZA İLETE BİLİRSİNİZ.
LÜTFEN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN TARAFIMIZA ULASMAK ICIN TIKLAYIN 


 www.ebumedya.com

 ERHAN BAKİ ÜSTÜNDAĞ (0505 428 43 13)
 erhanbakiustundag@ebumedya.com 


EBU MEDYA 

ODULLU HALI SAHA FUTBOL TURNUVALARI 
BILGILENDIRME DUYURUSU

YENİ BAŞLAYACAK OLAN TURNUVAMIZ İÇİN BASVURULAR BASLAMISTIR

DETAYLAR ICIN BASVURU YAPAN TAKIMLAR BIZZAT ARANARAK BILGI VERILECEKTIR
 
EBU MEDYA HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BİLGİLENDİRMESİ

- Turnuvamızın son katılım tarihi turnuva başlamadan 1 hafta once sona ermektedir. Fakat katılımcı takımların tamamlanması halinde katılım sona erecektir ( Özel durumlarda katılım sayısı değişebilir)

-Turnuvamızın KURA ÇEKİMİ turnuva başlamadan 1 hafta önce yapılmaktadır. ( kura çekimi tarihi için tum takım kaptanları ayrıca aranacaktır)
-Turnuvamızda ilk maçlar 30 NİSAN pazar günü saat 10:00 ile 20:00 arasında oynanmaktadır.


- Toplamda 22 takımın yer alacağı turnuvamızda, takımlar  2 grupta mucadele edeceklerdir. ( Özel durumlarda katılım sayısı değişebilir)
- Gruplarını İLK 4 sırada tamamlayan takımlar  son 16 turunda 1. torbadan gırmeye hak kazanacaklardır.
- Gruplarında 5,6,7 ve 8. olan takımda son 16 turuna 2. torbadan gırmeye hak kazanacakdır. 
Yapılacak olan kura cekımı ıle final maçına kadar tum kura cekılecektır.
 
 
3  SARI KART BIR MUSABAKADAN MEN DEMEKTIR
KIRMIZI KARTLARIN CEZALARI ISE TURNUVA KOMITESI TARAFINDAN  BELIRLENECEKTIR.
 BIRINCI OLAN TAKIMA  BÜYÜK ODUL VE KUPA-MADALYA VERILECEKTİR
AYRICA TURNUVADA GOL KRALI, EN CENTILMEN OYUNCULAR VE EN IYI KALECI - EN IYI DEFANS OYUNCULARI - EN IYI ORTASAHA OYUNCULARI - EN IYI FORVET OYUNCULARI ODULLERI VERILECEKTIR.
NOT= TURNUVAYA KATILAN OYUNCULAR FARKLI AMATOR TAKIM IZLEYICILERI TARAFINDAN DA IZLENECEGI ICIN GENC ARKADASLAR ADINA BIR FIRSATDIR.
                                                                                                                                                
- Takımlar 7 as + 9 yedek  olmak üzere en fazla 16, en az 10 oyuncudan oluşabilir.
 


EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI OLARAK TUM TAKIMLARABASARILAR DİLERİZ.

Detaylı bilgi için lütfen 05054284313 nolu telefondan bizlere ulaşın.

Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET