• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.493413.5475
Euro15.229715.2907
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret925080
EBU MEDYA FUTBOL TURNUVA KOMİTESİ KARARI...EBU MEDYA - TAÇ TOKA FUTBOL TURNUVASI DİSİPLİN KOMİTESİ KARARI.......


Turnuvamızın 2. hafta maçlarının geride kaldığı hafta bir birinden harika maçlara sahne olan bir hafta izledik. Özellikle 3-4 maç adeta final maçı niteliğindeydi.

İşte bu maçlardan biri olan YILDIZ SPOR - SUR İÇİ SPOR maçında hakemin gösterdiği 3 kırmızı kart ın 3 üde direk olarak çıktı. 


- YILDIZ SPOR - SUR İÇİ SPOR maçında gole giden topa elle müdahale yapan MUSTAFA ALEV direk kırmızı kart gördü. 
EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI DISIPLIN KOMITESI olarak YILDIZ SPOR oyuncusu MUSTAFA ALEV e 1 maç ceza verilmiştir. MUSTAFA ALEV  turnuvamızın 4. hafta mücadelesinde forma giye bilecektir.


- YILDIZ SPOR - SUR İÇİ SPOR maçında rakip oyuncuya kasten sert müdahale yapan YILDIZ SPOR oyuncusu ERDEM ALTUNBAY  direk kırmızı kart gördü. 
EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI DISIPLIN KOMITESI olarak YILDIZ SPOR oyuncusu ERDEM ALTUNBAY a kasten rakibe yönelik yapılan hareketten dolayı görülen kırmızı kart için 2 maç ceza verilmiştir. EMRE ALTUNBAY turnuvamızın 5. hafta mücadelesinde forma giye bilecektir.


- YILDIZ SPOR - SUR İÇİ SPOR maçında olay ile hiç alakalı olmayan bir pozisyonda rakip oyuncuya yapılan fiil i hareket nedeniyle SUR İÇİ SPOR oyuncusu EMRE TAŞTAN  direk kırmızı kart gördü. 
EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASI DISIPLIN KOMITESI olarak SUR İÇİ SPOR oyuncusu EMRE TAŞTAN a gördüğü kırmızı kart tan dolayı 2 maç ve ayrıca geçen hafta EBU MEDYA TURNUVA KOMITESI tarafından uyarı verılmesı sonrasında yapılan davranıstan dolayı 1 maç, toplam olarak 3 maç ceza verilmiştir. EMRE TAŞTAN turnuvamızın 6. Hafta mücadelesinde forma giye bilecektir.- YILDIZ SPOR - SUR İÇİ SPOR maçında ŞUR İÇİ SPOR lu oyuncu BARIŞ DURAN maçta kart görmemesine rağmen, kendisine yapılan faul sonrasında göstermiş olduğu aşırı reaksiyondan dolayı EBU MEDYA TURNUVASI DİSİPLİN KOMİTESİ tarafından 1 maç ceza almıştır. 


Turnuvamızda verilen tüm cezalar kişi ya da takımların futbol oyun kuralları çerçevesince oynaması için verildiğinin bilinmesi gerekmektedir.


EBU MEDYA ORGANIZASYON olarak asla ve asla hiç bir turnuvamızda bu tarz eylem veya davranış , tutum ve reaksyonları tasvip etmediğimizin bilinmesini ve her alanda ilgili cezaların verılecegının bilinmesini isteriz.
TUM TAKIMLARA GUZEL BIR TURNUVA VE BASARILAR DILERIZ.


  
1115 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET