• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.493413.5475
Euro15.229715.2907
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret925074
6. HAFTANIN GENEL KART DEĞERLENDIRMESI...


6. HAFTANIN GENEL KART DEĞERLENDIRMESI...

6. Hafta maçlarını geride bıraktıgımızda. bugüne kadar toplam oynanan 69 macta toplam 119 sarı kart, 24 kırmızı kart gösterildi. Ayrıca toplamda 7 oyuncu MEN edildi.
Ortalama her maçta 2 sarı kart ve 3 maçta 1 kırmızı kart çıkarıldığı sonucunda, bundan once yapılan 26 turnuvada en centılmen 4. turnuva yı gecırdıgımız ortaya cıkıyor.

Ne varki bu turnuvada yaptıgımız bır statu değişikliğinden kaynaklandığını düşündüğümüz farklı bir anlayış olduğuda ortada. Genel olarak turnuvamıza ZEVK ALMAK, SPOR YAPMAK ve HAFTA SONU MEŞGALE OLACAK bir etkinlik amacında gelen bir çok takım var. Fakat bu turnuvada bu anlayışdan uzak olan ve hedefi sadece KAZANMAK ve ne olursa olsun YENILMEMEK diye sahaya cıkan takımlarada şahit oluyoruz.

Genel olarak baktıgımızda bazı turnuvamızın ıyı takımları dıye nıtelendırdıgımız takımlar centılmenlıgı elden hıc bırakmıyorlar ve YENSELERDE - YENILSELERDE mutlaka rakiplerini tebrik edıyorlar. Taktır ve taktire şayan davranışlarından dolayı bu takımlara ayrıca parantez acıp tesekkur edıyoruz.

Her oynadıgı macta sarı kart gören yada oynadıgı maclarda rakıbı oynatmamaya yonelık oyuncuları az cok bılıyoruz ve bu oyuncuları dıkkatlıce gözlemledıgımız gercegı de bır cok kısı tarafından bılınmelıdır.

6. hafta oynanan aşagıdakı maclarda hıc kart cıkmaması bizler ıcın çok önemlive iyi nıyet göstergesıdır.

A GRUBUNDA:
MEVLANAKAPI - G. ELMASLAR
FC ANKA - YEDITEPE

B GRUBUNDA:
IRMAKLAR MODA - HADDINI BILBAO
MNG - PIRPIR UNITED
XARABENSSA - BUYUK UMUTLAR
BROTHERS - YAKAMOZ

C GRUBUNDA:
ÖRNEKTEPE - TOZKOPARAN


Turnuvamızda bu hafta toplamda 13 sarı kart ve 5 kırmızı kart gosterıldı. Aslında bu kartların çogu sadece 3 maçta oldu.
Bu 3 maç JAGUARLAR - CİMBOM, BAGER - AYYILDIZLAR ve MAURUSSIA - GÜNEŞLİ maçlarıydı. Gercekten oldukca denk ve stresli maçlardı. 

İLERLEYEN HAFTALARDA CENTILMENCE MAÇLAR DILIYORUZ.

 

  
593 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET