• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.493413.5475
Euro15.229715.2907
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam86
Toplam Ziyaret925077
SON DAKIKA.... EBU MEDYA - PLUTON GİYİM FUTBOL TURNUVASI 6. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...<a href=

SON DAKIKA....  

EBU MEDYA - PLUTON GİYİM FUTBOL TURNUVASI 6. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...

Turnuvamızın 6. hafta yapılan maclar tamamlandı.

 

Dün yapılan DİSİPLİN KOMİTESİ TOPLANTISINDA alınan kararlar aşağıdaki gibidir.

1-) GÜNEŞLİ - MAURUSSİA takımları arasında oynanan maçın son dakikalarında yaşanan olaylardan dolayı aşağıdaki kararlar alınmıştır.


- GÜNEŞLİ - MAURUSSİA takımları arasındaki maçın ikinci yarısında yaşanan bir pozisyonda GÜNEŞLİ takımından EŞREF KARADAŞ, rakip oyuncu FATİH YAYLA ya yapmış olduğu sert faul sonrasında, MAURUSSİA takım oyuncusu FATIH YAYLA  yere dusmustur. Yerdeki oyuncuya GUNESLI SPOR oyuncusu ESREF KARADAS tekme atmıştır. Bunun uzerıne yerdeki oyuncu FATIH YAYLA kalkıp istemeyen kelımeler ve tahdıt soylemınde bulunmustur.  

 Yaşanan olaya karışan GUNEŞLI takım oyuncusu ESREF KARADAŞ, daha önce 2. hafta da ki bir macta topu hakeme vurur gıbı feyk yapmasından dolayı gordugu kırmızı kart ile de bağdaştırılarak, bir turnuvada 2 kez sportmenlıge ve futbol ahlakına yakışmayan hareketlerı nedenıyle EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından turnuvamızdan MEN EDILMISTIR.

 Yaşanan olayda mağdur durumdaki MAURUSSİA oyuncusu FATIH YAYLA nın pozisyonun daha sonrasında istenmeyen kelimeler ve tehdıt e yonelık soylemlerı ve gecen turnuvalarda buna benzer durumlarından dolayı EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından turnuvamızdan MEN EDILMISTIR.

Bu olaylar sırasında MAURUSSİA takım oyuncusu KADIR VAROL un hakeme soylemıs oldugu ıstemeyen kelımelerden dolayı EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından turnuvamızdan MEN EDILMISTIR.

2- ) Günün son maçında CEVİK SPOR - KARADENIZ maçının sonunda ve maç sonrasında CEVİK SPOR da EYUP YILDIZ, GOKHAN ENES ZAMUR, HAKAN CEVİK, MEHMET UNLUSOY adlı oyuncuların soylediği kelimelerden ve yaptığı eylemlerden dolayı EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından turnuvamızdan MEN EDİLMİŞTİR. Ayrıca ileriye yönelik turnuvalarımıza alınmama kararı verilmiştir.3- ) AYYILDIZLAR - BAGER maçında oyundan cıkan OĞUZ SONGUR saha kenarından hakeme direk olarak söylediği istenmeyen kelimelerden dolayı EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından turnuvamızdan MEN EDILMISTIR.


4- ) CİMBOM FC - JAGUARLAR maçının son dakikalarında direk kırmızı kart ile oyundan atılan CİMBOM FC oyuncusu HAKAN ÇALIŞKAN nın EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından 1 maç ceza ile cezalandırılmasına ve bu oynamama cezasının 8. hafta oynanacak olan maçta çekılmesıne karar verılmıştır. 
( Not: 7. hafta oynanacak maç turnuvamızdan daha önce cekilen GLASGOW ile oynanamayacagı için ceza, kurallar gereği oynanmış olan maçta çekilmelidir)
EBU MEDYA TURNUVALARI olarak tesisimizin bu tarz ve davranışlara asla müsade etmediğini hatırlatarak, ilerleyen haftalarda da her zaman ki gibi bu tarz tavır ve davranışlara daha ağır cezalar verılecegını belirtmek ısterız.

  
709 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET