• https://www.facebook.com/ebumedyaa
  • https://twitter.com/ebumedya
Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.493413.5475
Euro15.229715.2907
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret925074
SON DAKIKA.... EBU MEDYA - IRMAKLAR AİLESİ FUTBOL TURNUVASI 2. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...


<a href=

SON DAKIKA....  

EBU MEDYA - IRMAKLAR AİLESİ FUTBOL TURNUVASI 2. HAFTA DİSİPLİN KURULU KARARI...

Turnuvamızın 2. hafta yapılan macları tamamlandı. Bazı maçlarda görülen kartlar sonrasında DİSİPLİN KOMİTESİ KARARLARINA başvuruldu. 

Yapılan DİSİPLİN KOMİTESİ TOPLANTISINDA alınan kararlar aşağıdaki gibidir.

1-) CEZAYİR - BALAT CİTY takımları arasında oynanan maçın son bölümlerinde ve maçın sonrasında BALAT CİTY oyuncusu RIDVAN KARA hakeme, EBU MEDYA çalışanlarına ve EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASINA olan tepki ve söylemleri turnuvamızda ve genel anlamda Fair play ruhuna aykırı olduğu tespit edilmiş ve Ebu medya personellerı tarafından not alınmıştır.
EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından BALAT CİTY oyuncusu RIDVAN KARA nın gördüğü kırmızı kartdan dolayı 2 maç, daha sonraki söylem ve fair play e aykırı tutumlarından dolayı 3 maç  yani toplamda 5 maç ceza verilmesine karar verilmiştir.

2-) CEZAYİR - BALAT CİTY takımları arasında oynanan maçın son bölümlerinde BALAT CİTY kalecisi MUHARREM ÇOŞKUN hakemin vermiş olduğu bir karar sonrasında söylemiş olduğu bir söylemden dolayı kırmızı kart görmüştür. Daha sonrasında EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASINA olan tepki ve söylemleri turnuvamızda ve genel anlamda Fair play ruhuna aykırı olduğu tespit edilmiş ve Ebu medya personellerı tarafından not alınmıştır.
EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından BALAT CİTY oyuncusu MUHARREM ÇOŞKUN nun gördüğü kırmızı kartdan dolayı 2 maç, daha sonraki söylem ve fair play e aykırı tutumlarından dolayı 3 maç  yani toplamda 5 maç ceza verilmesine karar verilmiştir.

3-) CEZAYİR - BALAT CİTY takımları arasında oynanan maçın son bölümlerinde CEZAYİR takım kapatanı YAKOUB NETTARİ hakemin vermiş olduğu bir karar sonrasında ve oyun dışındaki bir taraftara karşı söylemiş olduğu bir söylemden dolayı kırmızı kart görmüştür. 
EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafındanCEZAYİR takım kapatanı YAKOUB NETTARİ nin ikinci sarı kartdan gördüğü kırmızı kartdan dolayı 1 maç ve dışarıya olan söylemınden dolayı 2 maç yani  toplamda 3 maç ceza verilmesine karar verilmiştir.

4-) CEZAYİR - BALAT CİTY takımları arasında oynanan maçın son bölümlerinde BALAT CİTY takımı taraftarının söylemiş olduğu sözler ve taşkınlığa yakın tutumlarından dolayı UYUARI CAZESI verilmesine ve aynı olayların tekrarlanmaması konusunda takıma verilen uyarının '' HER TAKIM TARAFTARINDAN SORUMLUDUR'' kuralımıza istinaden karar alınacağının hatırlatılmasına karar verilmiştir.

5-) DAĞÖNÜ GENÇLİK - SESSİZ FIRTINA takımları arasında oynanan maçın son bölümlerinde DAĞÖNÜ GENÇLİK takım oyuncusu TAYYİP SOMAK söylemiş olduğu bir söylem EBU MEDYA gözlemcileri tarafından tespit edilmiş ve hakeme iletildikten sonra direk dolayı kırmızı kart görmüştür. 
EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından DAĞÖNÜ GENÇLİK oyuncusu TAYYİP SOMAK nin gördüğü kırmızı kartdan dolayı 3 maç ceza verilmesine karar verilmiştir.


6-) DAĞÖNÜ GENÇLİK - SESSİZ FIRTINA takımları arasında oynanan maçın bitiş düdüğü sonrasında DAĞÖNÜ GENÇLİK takım oyuncusu YASİN GÜNGÖR ün söylemiş olduğu EBU MEDYA FUTBOL TURNUVASINA olan tepki ve söylemleri turnuvamızda ve genel anlamda Fair play ruhuna aykırı olduğu tespit edilmiş ve Ebu medya personellerı tarafından not alınmıştır.. 
EBU MEDYA DISIPLIN KOMITESI tarafından DAĞÖNÜ GENÇLİK oyuncusu YASİN GÜNGÖR e 3 maç ceza verilmesine karar verilmiştir.


NOT :
İLERLEYEN HAFTALARDA BU VE BUNUN GİBİ TAVIR VE DAVRANIŞLARDA TAKIM YA DA OYUNCULARIN  HER ZAMAN AYNI CEZALARLAR KARSILASACAGI VE EBU MEDYA DİSİPLİN KURULU OLARAK ASLA TAVİZ VERİLMEYECEĞİNİ BURADA YENİDEN YAZARAK SİZLERİN HUZURLARINA SUNARIZ.

  
287 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Forma Sponsorumuz WWW.SPORFORMA.NET